Echipa Benjamin Moore a inceput sa se formeze incepand cu anul 2005, actualii membri ai echipei de management depunand eforturi pentru dezvoltarea companiei inca din anul 2007. Oportunitatile de dezvoltare personala si profesionala sunt dechise oricarui membru al echipei, in functie de ritmul, vointa si capacitatea individuala de a evolua in cadrul unei continue dezvoltari, care ne reprezinta compania.

Catalina Trupsor

Catalina Trupsor

General Manager
In echipa din Ianuarie 2005
catalina.trupsor@benjaminmoore.ro
Tel: 0724.354.874
Ionut Bulai

Ionut Bulai

Manager Regional Constanta
In echipa din Aprilie 2009
ionut.bulai@benjaminmoore.ro
Tel: 0788.311.141
Bogdan Moraru

Bogdan Moraru

Manager Regional Timisoara si Bacau
In echipa din Iulie 2016
bogdan.moraru@benjaminmoore.ro
Tel: 0784.276.688
Octavian Stroe

Octavian Stroe

Manager Regional Craiova si Brasov
In echipa din Iunie 2015
octavian.stroe@benjaminmoore.ro
Tel: 0733.941.952
Luciana Vlad

Luciana Vlad

Manager Dezvoltare
In echipa din Februarie 2016
office@benjaminmoore.ro
Tel: 0784.276.773
Mihai Trandafir

Mihai Trandafir

ROGBC Green Building Professional
In echipa din Februarie 2018
arh.trandafir@gmail.com
Tel: 0721.297.223
Andreea Baluta

Andreea Băluţă

Asistent Manager
In echipa din Iulie 2017
secretariat@benjaminmoore.ro
Tel: 0788.146.650
Andreea Baluta

Andreea Băluţă

Contabil Junior
In echipa din Iulie 2017
contabilitate@benjaminmoore.ro
Tel: 0788.146.650
Madalina-Dima

Madalina Dima

Showroom Bucuresti
In echipa din Februarie 2017
showroom@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.393
Georgiana Cimpean

Georgiana Cimpean

Showroom Brasov
In echipa din decembrie 2017
brasov@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.300
Mihaela Amariei

Mihaela Amariei

Showroom Bacau
In echipa din Septembrie 2013
bacau@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.200
Anda Dima

Anda Dima

Consilier Showroom Constanta
In echipa din Martie 2017
anda.dima@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.117
Luminita Stelea

Luminita Stelea

Consilier Showroom Bucuresti
In echipa din Iulie 2014
luminita.stelea@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.392
Cristi Matei

Cristian Matei

Agent Vanzari Constanta
In echipa din Martie 2017
cristian.matei@benjaminmoore.ro
0728.133.080
Alexandru Niculoiu

Alexandru Niculoiu

Consilier Showroom Bucuresti
In echipa din Februarie 2017
alexandru.niculoiu@benjaminmoore.ro
Tel: 0784.276.774
Alin Sandu

Sandu Alin

 Consilier Showroom Bucuresti
In echipa din Aprilie 2017
alin.sandu@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.390
Florin Negoita

Florin Negoita

Aplicator
In echipa din August 2011
Tel: 0768.790.706
Marian Livadaru

Marian Livadaru

Livrare Bucuresti
In echipa din Iunie 2016
tehnic@benjaminmoore.ro
Tel: 0784.276.778
Echipa

Rares Negru

Livrare Constanta
In echipa din februarie 2017
tehnic.constanta@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.101
Daca esti interesat sa te dezvolti odata cu noi, trimite aici CV-ul tau.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Job-uri disponibile

Momentan cautam colegi noi pentru urmatoarele functii:

Agent Vanzari in Bucuresti, Bacau, Brasov

Pigmentare in Bucuresti