Echipa Benjamin Moore a inceput sa se formeze incepand cu anul 2005, actualii membri ai echipei de management depunand eforturi pentru dezvoltarea companiei inca din anul 2007. Oportunitatile de dezvoltare personala si profesionala sunt dechise oricarui membru al echipei, in functie de ritmul, vointa si capacitatea individuala de a evolua in cadrul unei continue dezvoltari, care ne reprezinta compania.

Catalina Trupsor

Catalina Trupsor

General Manager
In echipa din Ianuarie 2005
catalina.trupsor@benjaminmoore.ro
Tel: 0724354874
Ionut Bulai

Ionut Bulai

Manager zonal Constanta
In echipa din Aprilie 2009
ionut.bulai@benjaminmoore.ro
Tel: 0788311141
Bogdan Moraru

Bogdan Moraru

Manager Zonal Timisoara
In echipa din Iulie 2016
bogdan.moraru@benjaminmoore.ro
Tel: 0784276688
Octavian Stroe

Octavian Stroe

Manager Zonal Craiova
In echipa din Iunie 2015
octavian.stroe@benjaminmoore.ro
Tel: 0733941952
Luciana Vlad

Luciana Vlad

Asistent Manager
In echipa din Februarie 2016
office@benjaminmoore.ro
Tel: 0784276773
Madalina-Dima

Madalina Dima

Showroom Bucuresti
In echipa din Februarie 2017
showroom@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402393
Ana Maria Ivanov

Ana- Maria Ivanov

Showroom Constanta
In echipa din Martie 2013
constanta@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402100
Mihaela Amariei

Mihaela Amariei

Showroom Bacau
In echipa din Septembrie 2013
bacau@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402200
Ioana Rebeca

Ioana Rebeca

Showroom Brasov
In echipa din Februarie 2016
brasov@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402300
Ana-Maria Lucan

Ana Maria Lucan

Consilier Showroom Bucuresti
In echipa din Martie 2017
anamaria.lucan@benjaminmoore.ro
Bogdan Constantinescu

Bogdan Constantinescu

Agent Vanzari Bucuresti
In echipa din Iunie 2016
bogdan.constantinescu@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402039
Cristina Grosu

Cristina Grosu

Agent Vanzari Constanta
In echipa din Iunie 2015
cristina.grosu@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402116
Alin Sandu

Sandu Alin

 Consilier Showroom Bucuresti
In echipa din Aprilie 2017
alin.sandu@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.390
Alexandru Niculoiu

Alexandru Niculoiu

Consilier Showroom Bucuresti
In echipa din Februarie 2017
alexandru.niculoiu@benjaminmoore.ro
Tel: 0784276774
Luminita Stelea

Luminita Stelea

Consilier Showroom Bucuresti
In echipa din Iulie 2014
luminita.stelea@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402392
Mihai-Corneciu

Mihai Corneciu

Agent Vanzari Bucuresti
In echipa din Februarie 2017
mihai.corneciu@benjaminmoore.ro
Tel: 0733963830
Sorin Fernoaga

Sorin Fernoaga

Agent Vanzari Brasov
In echipa din Februarie 2017
sorin.fernoaga@benjaminmoore.ro
Tel: 0732402391
Anda Dima

Anda Dima

Consilier Showroom Constanta
In echipa din Martie 2017
anda.dima@benjaminmoore.ro
Cristi Matei

Cristian Matei

Agent Vanzari Constanta
In echipa din Martie 2017
cristian.matei@benjaminmoore.ro
0728.133.080
Octavian Stanciu

Octavian Stanciu

Agent Vanzari Bucuresti
In echipa din Februarie 2017
octavian.stanciu@benjaminmoore.ro
Tel: 0728.133.079
roxana-zait

Roxana Zait

Contabilitate
In echipa din August 2016
contabilitate@benjaminmoore.ro
Tel: 0784276775
Florin Negoita

Florin Negoita

Aplicator
In echipa din August 2011
Tel: 0768790706
Marian Livadaru

Marian Livadaru

Livrare Bucuresti
In echipa din Iunie 2016
tehnic@benjaminmoore.ro
Tel: 0784276778
Cosmin Gabriel Deacu

Cosmin Gabriel Deacu

Livrare Constanta
In echipa din februarie 2017
tehnic.constanta@benjaminmoore.ro
Tel: 0732.402.101
Gabriel Burghelea

Burghelea Gabriel

 Responsabil Livrari Bucuresti
In echipa din Aprilie 2017
Tel: 0788.591.527
Daca esti interesat sa te dezvolti odata cu noi, trimite aici CV-ul tau.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Job-uri disponibile

Momentan cautam colegi noi pentru urmatoarele functii:

Agent Vanzari in Bucuresti, Bacau, Brasov si Constanta

Consultant Vanzari – Showroom Bucuresti

Reprezentant tehnic – Departament Pigmentare Bucuresti

Gestionar depozit central Stefanesti

Gestionar depozit Bacau

Consultant vanzari / Agent de vanzari Bacau